Telefon: (32) 455 88 08

Email: osppszow@poczta.onet.pl

Władze OSP

         We wrześniu 2016 r. odbyły się Ogólnopolskie zawody sportowo-pożarnicze wg Regulaminu CTIF w Polanicy Zdrój, drużyna OSP Pszów zajęła w nich III miejsce, które pozwoliło nam na zakwalifikowanie się do udziału w XVI Międzynarodowej Olimpiadzie CTIF w Villach.

         Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Pszowie, przedstawia sprawozdanie fotograficzne z cyklu spotkań szkoleniowych podczas przygotowań do udziału w w/w olimpiadzie.

          W okresie do dnia 31.05.2017 drużyna spotykała się systematycznie na szkoleniach i treningach. Ćwiczenia te odbywały się na obiektach boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Pszowie oraz boiska treningowego Towarzystwa Sportowego Górnik Pszów.

 

1ctif   2ctif

 

3ctif   4ctif