Telefon: (32) 455 88 08

Email: osppszow@poczta.onet.pl

1 % dla strażaków

 

 

 

dla strażaków


z OSP w Pszowie

"Życie, zdrowie, dbałość o mienie to wartości bliskie każdemu"


- idea służenia społeczeństwu i niesienia pomocy poszkodowanym

          Apelujemy do wszystkich strażaków, działaczy, sympatyków OSP oraz Związku, do członków ich rodzin i znajomych, o udzielenie wsparcia dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Pszowie poprzez wpłatę 1 procenta swojego podatku na konto: Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej, numer Krajowego Rejestru Sądowego 0000116212 i żeby 1% Państwa podatku trafił do jednostki OSP w Pszowie, należy jeszcze tylko w poz. "Inne informacje, w tym ułatwiające kontakt z podatnikiem", znajdującej się bezpośrednio nad wnioskiem o przekazanie 1% podatku należnego, odpowiednio wpisać: Ochotnicza Straż Pożarna w Pszowie, 44-370 Pszów, ul.Ks.P.Skwary 6a.

          Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Pszowie, składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które przekażą 1% swojego z podatku za rok 2016 na rzecz OSP Pszów. Pozyskane środki z przekazanego 1% podatku za rok 2015 zostały przeznaczone na zakup sprzętu ratowniczego oraz wyposażenia osobistego strażaków ochotników.

Twój 1 % dużo może !!!